LG
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 168.00 mm |
| Gross height (mm) | 966.00 mm |
| Gross weight | 27.80 kg |
| Gross width (mm) | 1596.00 mm |
| Net weight | 22.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 7 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4240.00 g |
| Plastic (No PET) | 1060.00 g |
| Producer | LG |
| Tare weight (kg) | 5.30 kg |
| Volume (m3) | 0.26 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lg, 65qned85a3c, telerid

